plaatsen

Oudewater

Contactpersoon/therapeut: mw. L. Meihuizen
Praktijknaam: PH Haastrecht
Hekendorpseweg 36 a 3421 VL Oudewater

T: 0348-558000
E: info@phhaastrecht.nl

Broek in Waterland

Contactpersoon/therapeut: mw. Debbie Been
Praktijknaam: Praktijk Been

E: info@psychologenpraktijkbeen.nl

Den Haag (Voorburg):

Contactpersoon/therapeut: dhr. Kosse Jonker
Praktijknaam: Praktijk Lev

van Arembergelaan 86
2284 BW Voorburg
T: 070 2400044 / 06 22969086
E: k.jonker@praktijklev.nl

Eethen

Contactpersoon/therapeut: mw. Femke van de Linde
Praktijknaam: Van de Linde Praktijk voor Psychotherapie

Raadhuisstraat 8
4266 EB Eethen
T: 06 12919807
E: lindepraktijk@gmail.com

Groningen

Contactpersoon/therapeut: mw. Jantien Piekstra
Praktijknaam: Psychologenpraktijk J. Piekstra

Heresingel 12
9711 ES Groningen
T: 0639500778
E: info@ppjp.nl
www.ppjp.nl

Houten

Contactpersoon/therapeut: mw. Ursula Hendriks–van den Bos
Praktijknaam: Psychocare

Papiermolen 26
3994 DK Houten
T: 06 17421707
E: ursula@psychocare.nl
www.psychocare.nl

Leeuwarden

Contactpersoon/therapeut: mw. Wendy Folkersma
Praktijknaam: Denk BasisGGZ (GGZ Friesland)

Telefoonnummer: 088-3365633
Website: www.denk.nl

Nijmegen

Contactpersoon/therapeut: mw. Kim vd Heiden
Praktijknaam: Praktijk Rond

Sint Annastraat 288
6525 hd Nijmegen
T: 024-3237418
E: Info@praktijkrond.nl

Roggel

Contactpersoon/therapeut: mw. Ans Overdevest
Praktijknaam: Trampolien!
T: 06 26 25 82 11
E: ans@trampolien.nl
www.trampolien.nl

Rotterdam

Contactpersoon/therapeut: mw. Helen van Driel
Praktijknaam: De Appel

www.psychotherapiepraktijkdeappel.nl

Contactpersoon/therapeut: mw. Jantine Arkesteijn
Praktijknaam: Centrum voor Psychotherapie, Empathon

Aelbrechtskolk 45b
3025 HB Rotterdam
T: 010-2760182
E: jantine@empathon.nl

Deventer

Contactpersoon/therapeut: Dorine Sanders
Praktijknaam: Visie, praktijk voor cognitieve gedragstherapie en EMDR
T: 0570-606666
E: dorinesanders@gmail.com
www.visie-psychologie.nl

Voorschoten

Contactpersoon/therapeut: Herma Hagen
Praktijknaam:

J.W. Frisolaan 7
2252 HA Voorschoten
T: 071-5612376 / 06-26248725
E:Hagen@HenB.com
www.HenB.com

Vlissingen

Contactpersoon/therapeut: mw. Mariëtte Lako
Praktijknaam:

Nieuwstraat 6
4381 CT Vlissingen
T: 0118-419133
E: mlako@psychotherapie-zeeland.nl
www.psychotherapie-zeeland.nl

Weesp

Contactpersoon/therapeut: mw. Welmoed Pietersen
Praktijknaam: Psychologenpraktijk Herengracht

Julianastraat 2
1382 XX Weesp
T: 0294-484840
E: info@psychologenherengracht.nl
www.psychologenherengracht.nl

Zwolle

Contactpersoon/therapeut:mw. Nettie Herrmann
Praktijknaam: Prisma Psychologie

van der Heydenstraat 6-3-E
8014 ZZ Zwolle
T: 06-16496121
E: n.herrmann@prismapsychologie.nl